Друзі 2 сезон 13 серія українською онлайн

Епізод після Суперкубка, частина 2
На зйомках фільму, де Росс виявив свого старого волохатого друга, Чендлер зустрічає привабливу гримершу Сьюзі. У ній він дізнається колишню однокласницю, з якою вчинив не найкрасивішим чином — задер спідницю перед цілим класом. Втім, дівчина здається дуже привітною і симпатичною, і Чендлер запрошує її на побачення.

Моніка і Рейчел також зустрічають декого дивного на майданчику. У 13 серії 2 сезону серіалу Друзі бере участь сам Жан Клод Ван-Дам, який дуже сильно подобається Моніці. Рейчел пропонує подрузі підійти і познайомитися з ним, але та надто соромиться. Тоді Рейчел підходить до нього сама, але замість того, щоб влаштувати особисте життя подруги, сама починає з ним фліртувати. Дівчата сваряться. Поступившись своїм побачення, Рейчел натякає Ван-Даму, що Моніка Не проти інтиму на трьох, що тільки посилює ворожнечу між подругами. Пізніше вони миряться.

Тим часом, на побаченні Чендлера і Сьюзі все йде дивовижно. Спокусливі мови красуні призводять до того, що Чендлер знімає штани і нижню білизну, а Сьюзі краде його одяг. Росс і Джоуї, що опинилися в тому ж ресторані, не дуже допомагають, і Чендлер змушений покинути заклад, прикрившись дверцятами кабінки.

Друзі 2 сезон 13 серія українською онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.