Друзі 2 сезон 17 серія українською онлайн

Епізод, де Едді заселяється
Всі хлопці прийшли на новосілля до Джоуї, крім Чендлера. Квартира їм здається вельми позбавленою смаку, але вони в один голос хвалять нове житло одного. Втім, і сам Джо вже не радий своєму переїзду, і був би не проти знову повернутися в стару квартиру.

Фібі завоювала увагу продюсера звукозапису, який хоче записати пісню і кліп на «Драного кота». Фібі погоджується, але ось підсумковий результат дивує всіх. Виявляється, що творці замінили голос Фібі на звукову доріжку з виконанням іншої співачки. Спочатку Фібі думає, що це вона так дивно співає, але пізніше дізнається правду і дуже засмучується.

До 17 серії 2 сезону серіалу Друзі Рейчел і Рос проводять все більше і більше часу в квартирі Моніки, що нагадує їй про часи, коли вони були дітьми. І не найкращих. Вона зізнається брату, що терпіти його в дитинстві не могла, але тепер дуже любить, хоча і не дуже рада його постійному перебуванню в квартирі. Коли Джоуї приходить до Чендлеру, щоб обговорити з ним зворотний переїзд, він зустрічає Едді. Виявляється, один вже встиг здати кімнату новому сусідові, який готує йому смачну яєчню. Втім, незабаром Чендлер розуміє, що новоявлений мешканець зовсім не такий, як Джо. Ось тільки як повернути все назад, друзям ще належить вирішити.

Друзі 2 сезон 17 серія українською онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.