Друзі 2 сезон 18 серія українською онлайн

Епізод, де доктор Реморе вмирає
Популярність Джоуї все зростає. Його навіть запрошують на інтерв’ю. Однак він здійснює трагічну помилку, коли заявляє репортерові про те, що іноді сам придумує тексти свого персонажа. Це злить одного зі сценаристів, і розчерком пера письменник закінчує життя персонажа Джоуї падінням в шахту ліфта. Горе-актор сильно переживає через те, що сталося, кажучи друзям, що роль в «Днях нашого життя» була його головним кар’єрним проривом.

Фібі говорить Річарду, що він подобається їй більше інших хлопців Моніки. Сам він зізнається, що за все життя зустрічався тільки з двома жінками, в той час як Моніка не хоче розповідати про своїх колишніх. В іншій кімнаті Рейчел і Росс також обговорюють кількість коханців дівчини. У 18 серії 2 сезону серіалу Друзі Рейчел називає кількість бойфрендів, здійснюючи при цьому фатальну помилку, коли характеризує секс з Паоло «твариною». Це зачіпає Росса, який побоюється, що між ними немає такої пристрасті.

У Чендлера проблеми з сусідом. Вирішивши дізнатися його трохи краще, він починає базікати з Едді, і все йде непогано, поки не спливає тема останніх романтичних відносин нового мешканця. Чендлер починає розуміти, у до Едді несповна розуму, але позбутися від сусіда не так-то просто.

Друзі 2 сезон 18 серія українською онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.