Друзі 2 сезон 23 серія українською онлайн


Епізод з вітрянкою
Райан — бравий мореплавець, з яким Фібі час від часу зустрічається, приїжджає в Нью-Йорк на цілих два тижні. На жаль, син Росса Бен підхоплює вітряну віспу, і саме Фібі виявляється єдиною серед друзів, хто не перехворів нею в дитинстві. Настирливі прищики вилазять якраз тоді, коли Райан приїжджає. Фібі просить його не підходити, але Райан хоробро кидається в обійми дівчата, заявляючи, що вітрянка не встане між ними. В результаті хлопець теж підхоплює захворювання, і обидва вони змушені протистояти страшному свербіння.

Джоуї гостро потребує грошей, і в 23 серії 2 сезону серіалу Друзі Чендлер влаштовує його в свою компанію. Однак Джо занадто захоплюється новою роботою і навіть придумує собі нову особистість. Проблема в тому, що його брехливі вигадки псують Чендлеру життя. Цей новий персонаж «Джозеф» просувається вгору по кар’єрних сходах за рахунок невдач Чендлера, і щоб позбутися від настирливого кар’єриста, хлопцеві доводиться вигадати ще більш безглузду історію.

Моніка засмучена, що у Річарда немає жодного пунктика, в той час як у неї їх величезна кількість. Пізніше він спеціально придумує один, заявляючи, що може спати тільки з лівого боку ліжка. Росс надягає морську форму, щоб порадувати Рейчел.

Друзі 2 сезон 23 серія українською онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.