Друзі 2 сезон 24 серія українською онлайн


Епізод з весіллям Баррі і Мінді
Незважаючи на те, що Рейчел пообіцяла Мінді стати подружкою нареченої на її весіллі з Баррі, дівчині зовсім не хочеться йти. Не рятує ситуацію і яскраво-рожеве, несмачне плаття, яке ще й задирається в той самий момент, коли Рейчел йде повз гостей до вівтаря. Також з’ясовується, що, коли Рейчел кинула Баррі напередодні вінчання, його батьки почали розповідати про неї небилиці, мовляв дівчина хвора і вижила з розуму. Рейчел стає головним посміховиськом урочисто вечора і хоче піти, але Росс заспокоює кохану. Вирішивши дожити до кінця хоча б одного весілля колишнього нареченого, Рейчел хоробро піднімається на сцену і виконує перед усіма запальну пісню.

Моніка запитує Річарда про його плани на майбутнє, і в 24 серії 2 сезону серіалу Друзі дізнається, що він більше не планує одружитися і заводити дітей. Спочатку дівчині здається, що вона зможе пережити це, або, можливо, він з часом змінить свою думку. Однак Річард здається непохитним, і Моніка розуміє, що їм доведеться розлучитися.

Джоуї проходить прослуховування на роль в перспективному проекті. Проблема лише в тому, що йому необхідно поцілувати іншого хлопця, і він всіляко намагається умовити Чендлера і Роса відрепетирувати з ним.

Друзі 2 сезон 24 серія українською онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.