Друзі 2 сезон 7 серія українською онлайн

Епізод, де Росс з’ясовує
Чендлер злегка погладшав, і Моніка вирішує побути його персональним тренером. На жаль хлопця, тренування у неї безжалісні, і він буквально не може ходити. Фібі зустрічається з хлопцем на ім’я Скотт, який обманом заманює її в ліжко. Розуміє це дівчина тільки після розмови з Джоуї.

Щоб відвернути Рейчел від думок про Россі, Моніка влаштовує їй побачення з якимось Майклом. У 7 серії 2 сезону серіал Друзі Джулі і Росс заявляють хлопцям, що вирішили завести кота. Ця новина вганяє Рейчел в депресію, і на побаченні вона напивається. Замість того, щоб вибудувати приємну бесіду з симпатичним хлопцем, вона починає розпитувати його про кішок і просить поради, як швидко забути про почуття до іншого. Майкл радить Рейчел «підвести риску», що вона і робить, наговорив викривальних повідомлення на автовідповідач Росса.

На ранок, коли Росс приходить в квартиру, Рейчел страждає від похмілля і смутно нагадує події минулого вечора. Коли один намагається прослухати повідомлення на автовідповідачі, дівчина намагається його зупинити, але не встигає. Росс усвідомлює, що у Рейчел є до нього романтичні почуття. Увечері він приходить в кафе, щоб з’ясувати з нею стосунки. Хлопці сваряться, але в підсумку все закінчує поцілунком.

Друзі 2 сезон 7 серія українською онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.