Друзі 2 сезон 8 серія українською онлайн

Епізод зі списком
Росс і Рейчел розповідають дітям про їх поцілунку. І якщо хлопець сухуватий в коментарях, дівчина сповнена романтичних почуттів. Проблема в тому, що Росс все ще складається в стосунках з Джулі, і тепер не знає, як вчинити. Чендлер пропонує йому скласти список, де в одній колонці будуть недоліки Рейчел, а в іншій — Джулі. Скориставшись новеньким комп’ютером і принтером Чендлера, вони відзначають в колонці Рейчел купу неприємних особливостей, в той час, як під ім’ям Джулі є лише одна ремарка «вона — не Рейчел».

Вибір очевидний. Росс розлучається з Джулі. Здається, що в 8 серії 2 сезону серіалу Друзі, довгоочікувана парочка нарешті буде разом, проте не так сталося як гадалося. Рейчел виявляє список Росса і приходить в сказ. Дівчину уражає факт, що він не тільки помічає все її недоліки, але ще і вважає їх досить вагомими, щоб не зустрічатися з нею. Росс намагається вибачитися, але Рейчел непохитна.

Тим часом Моніка намагається знайти нову роботу, отримавши завдання виготовити нові страви з продукту під назвою «моколад». За задумом роботодавців він повинен стати замінником шоколаду, але смак і структура моколада настільки огидні, що Моніці не вдається створити жодне більш-менш їстівне блюдо.

Друзі 2 сезон 8 серія українською онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.