Друзі 2 сезон 9 серія українською онлайн

Епізод з батьком Фібі
У Нью-Йорк приходить Різдво. Моніка і Рейчел печуть печиво, щоб задобрити керуючого та інших працівників будинку, в той час як інші мешканці дарують гроші. Росс все ще намагається помиритися з Рейчел, і дарує їй стрибунець, що не приводить дівчину в захват. Джоуї цікавиться, які ще подарунки прикупив один. Коли справа доходить до межі з фотографією, Фібі заявляє, що на вставленої виробником картці зображено її батько. Зрозуміло, це неправда. З’ясовується, що бабуся збрехала дівчині, щоб не розкривати його справжнього обличчя. Вона віддає внучці справжню фотографію і називає адресу, де батька можна знайти.

Заручившись підтримкою Чендлера і Джо, Фібі приїжджає до потрібного будинку. Хлопцям все ще потрібно прикупити деякі подарунки до Різдва, але вони терпляче чекають, поки дівчина набереться хоробрості, щоб постукати в двері. Однак в 9 серії 2 сезону серіалу Друзі вона не наважується зустрітися з батьком, залишивши возз’єднання до кращих часів.

Тим часом в квартирі Моніка проходить вечірка, на якій все йде не так через зламану батареї. Росс намагається налаштувати температуру, але відламує ручку, а керівник не може нічого відремонтувати до понеділка.

Друзі 2 сезон 9 серія українською онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.