Друзі 3 сезон 1 серія українською онлайн

Друзі 3 сезон 1 серія українською онлайн

Епізод з фантазією про принцесу Лейє
Третій сезон відкривається курйозною сценою, де шестеро друзів входять до улюбленої кав’ярні, а їх звичний диван зайнятий. Постоявши деяке у дверях, вони розвертаються та йдуть. Моніка болісно переживає розрив із Річардом. Вона практично не спить і тиняється по дому без діла. А коли нарешті вирішує попрацювати, то приходить в якусь китайську забігайлівку, звідки її забирає Росс. Приходить до тями дівчина тільки після візиту батька, який розповідає їй про почуття Річарда, який переживає розставання з Монікою набагато складніше, ніж з колишньою дружиною.

Джоуї не в змозі винести факту, що Чендлер знову зійшовся з Дженіс. У 1 серії 3 сезони серіалу Друзі вони вирішують провести разом цілий день, щоб налагодити стосунки. Незважаючи на те, що Джо вміло вдає, друг розкриває його обман. Втім, Чендлер радий вже тому, що Джоуї хоча спробував піти на контакт.

Рейчел та Рос обговорюють таємні еротичні фантазії один одного. Рос зізнається, що завжди був небайдужий до принцеси Леї у бікіні з «Повернення Джедая». Незважаючи на те, що дівчина розповідає про всіх друзів, вона перевдягається в костюм заради коханого. Однак Рос, після недоречних коментарів Чендлера, бачить на місці Рейчел свою матір.

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.