Друзі 3 сезон 10 серія українською онлайн

Друзі 3 сезон 10 серія українською онлайн

Епізод, де Рейчел звільняється
Коли Гантер радить Рейчел знову пройти навчання на офіціантку, дівчина розуміє, наскільки жахливе її життя. За порадою Чендлера і Джоуї вона кидає роботу, про що невдовзі шкодує, оскільки гадки не має, що робити далі.

Через неприємний збіг обставин з вини Росса маленька дівчинка Сара ламає ногу. Проблема в тому, що вона з бідної родини завжди мріяла поїхати в космічний табір. Для цього дівчинці треба було продати багато коробок печива. Щоб спокутувати свою провину, у 10 серії 3 сезони серіалу Друзі Росс вирішує сам зайнятися продажем. Хлопець справді дуже намагається, залучаючи на допомогу друзів, але в останній момент його оминає інша дівчинка. Щоб підняти настрій Сарі, Росс, Чендлер і Джоуї прикрашають її кімнату в космічному стилі.

Фібі не в змозі дивитися, як люди зрізають і продають ялинки до Різдва, після чого викидають їх на смітник. Джоуї, який підробляє на продажу ялинок, вирішує підняти дівчині настрій, і приносить додому всі дерева, які покупці визнали не надто красивими. Рейчел отримує роботу помічника у великому торговому центрі. Дівчина шалено рада, що більше ніколи не подаватиме каву, проте її першим завданням на новому місці стає приготування ароматного напою.

Друзі 3 сезон 10 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.