Друзі 3 сезон 12 серія українською онлайн

Друзі 3 сезон 12 серія українською онлайн

Епізод із ревнощами всіх
Рейчел у захваті від своєї нової роботи. Рос, з іншого боку, в сказі. Його напружує привабливий колега Рейчел — Марк, і щоб сказати все, що у неї є хлопець, Росс завалює Рейчел недоречними любовними листівками і подарунками. Він навіть наймає співацький квартет і посилає їх до її офісу.

Джоуї готується до ролі в «Повісті про два міста». Загвоздка лише в тому, що він дуже прикрасив власні навички в резюме, заявивши себе вправним танцюристом. На репетиції режисер просить продемонструвати його навички, поставивши один із номерів. Очікується, що група танцюристів виконує комічний танець, на що Джо розводить руками. Мовляв, це все, на що вони здатні.

Тим часом у 12 серії 3 сезону серіалу Друзі Моніка приймає залицяння від колеги Хуліо, який присвячує їй дуже гарні вірші. Втім, роман, що бурхливо почався, так само стрімко обривається, коли Моніка бачить в одному з віршів неприємний підтекст. Щоб помститися хлопцеві, вона посилає до нього квартет співаків, який виконують принизливу пісеньку на очах у всіх. Рос і Рейчел розмовляють про його неприборкані ревнощі. Дівчина звинувачує Росса, проте згодом усвідомлює, що й сама його сильно ревнує.

Друзі 3 сезон 12 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.