Друзі 3 сезон 13 серія українською онлайн

Друзі 3 сезон 13 серія українською онлайн

Епізод, де Моніка та Річард просто друзі
Моніка випадково зустрічає свого колишнього Річарда у відеопрокаті. Не бачачи нічого поганого у спілкуванні, вони йдуть разом повечеряти, а потім, у квартирі Моніці, готують лазанню. Між парочкою знову спалахує іскра, і хоча Моніка спочатку вважає, що це випадкова інтрижка, вона мимоволі починає замислюватися про відновлення відносин.

Джоуї та Рейчел обмінюються книгами. Вона вмовляє його прочитати класичний твір «Маленькі жінки», а він дає їй найстрашнішу книгу Стівена Кінга «Сяйво». Однак Джо випадково промовляється про закінчення книжки, і Рейчел, щоб помститися, починає розповідати факти з «Маленьких жінок». Втім, бачачи, як друг засмучується через спойлерів і, прислухавшись до думки Чендлера, вона замовкає. Пізніше вона знаходить Джоуї плачуть, тому що одна з героїнь книги хворіє, і втішає його.

У 13 серії 3 сезону серіалу Друзі Моніка все не може вирішити їхні стосунки з Річардом. Знаючи, що він зібрався на побачення наосліп, дівчина заявляється до нього додому в спокусливому вбранні. Вона зізнається, що можливі зустрічі Річарда з іншими жінками, які завдають їй болю. На жаль, проблеми, через які вони розійшлися, нікуди не поділися, тому Річард та Моніка вирішують більше не зустрічатися.

Друзі 3 сезон 13 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.