Друзі 3 сезон 15 серія українською онлайн

Друзі 3 сезон 15 серія українською онлайн

Епізод, де Росс та Рейчел роблять перерву
Чендлер та Джоуї буквально оселилися в копіювальному салоні, і все через те, що там працює дуже приваблива дівчина Хлоя. Вона двозначно натякає їм на спільний вечір, через що хлопці помилково вважають, що вона налаштована на інтим утрьох. Дівчина ж лише запрошує їх на вечірку.

Фібі знайомиться з дипломатом на ім’я Сергій, який зовсім не розмовляє англійською. У спілкуванні їм допомагає перекладач, але втрьох вони почуваються ніяково. Тому в 15 серії 3 сезону серіалу Друзі Фібі просить Моніку піти на подвійне побачення та скласти компанію перекладачеві. Втім, останньому настільки подобається спілкуватися з Монікою, що він забуває про свої робочі обов’язки. Фібі залишається наодинці з дипломатом і намагається спілкуватися мовою жестів.

Рейчел і Рос не припиняють сперечатися. Чергова причина – через аврал на роботі дівчина пропустила вечерю з нагоди їхньої річниці. Коли в розмові випадково виринає ім’я Марка, Рейчел виходить із себе і пропонує Росу зробити перерву у відносинах. Почувши це, хлопець мовчки покидає квартиру. Пізніше, Рейчел усвідомлює, яку помилку припустилася і намагається додзвонитися до Росса, однак у той же час до неї додому заходить Марк. Рос чує його голос на іншому кінці дроту і кидає слухавку.

Друзі 3 сезон 15 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.