Друзі 3 сезон 17 серія українською онлайн

Друзі 3 сезон 17 серія українською онлайн

Епізод із лижною поїздкою
Минув тиждень з того часу, як Росс і Рейчел розлучилися, проте відлиги у їхніх стосунках не спостерігається. Нелегко доводиться і решті четвірки, яка знаходиться між двома вогнями. Чендлер настільки переживає, що знову починає курити.

Коли Рос пропонує друзям провести з ним час, вони відхиляють пропозицію Рейчел піти на модельний показ. Натомість пізніше відмовляють Росу у проведенні спільних вихідних, зібравшись покататися на лижах поряд із будиночком сестри Рейчел. Всі окрім Росса вирушають у поїздку на машині Фібі, але змушені зупинитися дорогою, коли Чендлер проситься до туалету. На жаль, ніхто з друзів не бере ключі і машина виявляється замкненою.

Тим часом у 17 серії 3 сезону серіалу Друзі Росс приїжджає у гості до колишньої дружини Керол. Незважаючи на те, що дівчина приготувала для коханої романтичну вечерю, їй доводиться вислуховувати скарги та образи Росса. При цьому він розповідає їй дещо урізану історію розлучення, опускаючи частину зі зрадою. Хлопці, перепробувавши всі можливі, здатні відкрити автомобіль, дзвонять за допомогою до Россу. Тоді Керол і чує справжню історію, змушуючи Росса вирушити до друзів. Коли він знаходить решту, вони з Рейчел знову починають сперечатися, але Фібі їх перериває. Вона каже, що вони повинні знайти спосіб спілкуватися, інакше їхні компанії прийде кінець.

Друзі 3 сезон 17 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.