Друзі 3 сезон 22 серія українською онлайн

Друзі 3 сезон 22 серія дивитися онлайн

Епізод із крикуном
Джоуї дарує друзям квитки на прем’єру вистави. На подив Рейчел, Рос оголошує, що прийде не один. На помсту Рейчел запрошує Томмі, який здається всім привітним і приємним хлопцем. Однак, коли ніхто, крім Росса, не бачить, він перетворюється на агресивного крикуна, який вкрай дратівливо на все реагує. Зрозуміло, всі думають, що Рос ревнує і не вірять його розповіді. Щоправда розкривається, коли друзі застають Томмі, який кричить на качку Чендлера та Джоуї.

Після прем’єри в 22 серії 3 сезону серіалу Друзі, п’єса отримує далеко невтішні відгуки критиків. І постановка, і гра акторів розгромлено. Розлючений режисер кидає Кейт, і Джоуї проводжає її додому. Там він залишається з нею на ніч, розмовляючи та втішаючи її. Молода людина розуміє, що його почуття до Кейта ще не пройшли. Проте їхньому роману не судилося статися, тому що актриса отримує роль у телесеріалі і змушена виїхати до Лос-Анджелеса. Вона залишає Джоуї під час п’єси, слухаючи його прощальний монолог.

Фібі воює з телефонною підтримкою, куди змушена звернутися через зламаний телефон. Вона проводить час у квартирі дівчат, доки її перекидають від оператора до оператора. Від нудьги вона міняє місцями речі в кімнатах Рейчел та Моніки.

Друзі 3 сезон 22 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.