Друзі 3 сезон 4 серія українською онлайн

Друзі 3 сезон 4 серія українською онлайн

Епізод із метафоричним тунелем
Фібі зображує по телефону агента Джо, і напрочуд досить вдало. Тоді хлопець просить її допомогти з пошуком ролей, але проблем у тому, що він постійно отримує відмови через погану гру. Фібі куди більш прямолінійна, ніж Естель, і розповідає Джоуї про його проблеми, але виявляється, що йому не надто приємно чути правду.

Чендлер сильно переживає через розвиток їх з Дженіс відносин. Звернувшись до друзів за порадою, він вирішує зробити крок уперед і в 4 серії 3 сезони серіалу Друзі дарує дівчині ящик. Дженіс задоволена, але Чендлера вже не зупинити. Зі своїм бажанням рухатися вперед він злегка перегинає ціпок, і їхня розмова закінчується пропозицією поїхати в спільну подорож з її батьками, а потім з’їхатися. Це її лякає. Пізніше дівчина дзвонить Чендлеру, і він зізнається, що поводився так безглуздо тільки тому, що без розуму від неї.

Малюк Бен проводить вихідні з Россом, якого непокоїть той факт, що синові дуже сподобалася лялька Барбі. Побоюючись за майбутнє дитини, Рос підсовує йому фігурки солдатів та динозаврів, але хлопчик їх відштовхує. Тоді Моніка згадує, що в дитинстві Росс переодягався у сукню і просив усіх називати її бджілкою.

Друзі 3 сезон 4 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.