Друзі 3 сезон 6 серія українською онлайн

Друзі 3 сезон 6 серія українською онлайн

Епізод з поглядом у минуле
Епізод відкривається сценою в кафе, де компашка зненацька захоплена питанням Дженіс, чи спали вони колись один з одним. Впевнено відповівши «ні», хлопці ще більше збентежені, коли вона перепитує, а чи мала вони таку можливість.

Глядач переноситься у недалеке минуле. Фібі вже виїхала з квартири Моніки, але ще не сказала про цю подругу. Вона таємно перетягує речі до нової квартири, сподіваючись, що Моніка нічого не помітить. Вночі вона йде спати в новий будинок, а повертається рано-вранці. Чендлер намагається знайти нового сусіда, а у Росса проблеми з Керол. Він вважає, що їй необхідно завести подругу і радіє, дізнавшись про знайому зі спортзалу на ім’я Сьюзен.

У 6 серії 3 сезони серіалу Друзі хлопці дізнаються, що замість улюбленого бару вирішено збудувати кав’ярню. Однак перед перебудовою, до бару заходить Рейчел із подружками, яка поспішає відсвяткувати її заручини з Баррі. Вона зауважує, що була б не проти пофліртувати з першим-ліпшим хлопцем, проте Чендлер, що з’являється на горизонті, не викликає у дівчини інтересу. Сам він стоїть перед вибором, кого вибрати сусідом: фотографа моделей Еріка або безробітного актора Джо, який дуже сподобався Моніці. Рішення приймає сусід знизу містер Хеклс, який легко відважує Еріка, прикидаючись сусідом Чендлера.

Друзі 3 сезон 6 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.