Друзі 4 сезон 16 серія дивитись онлайн українською

Друзі 4 сезон 16 серія дивитись онлайн українською

Епізод із хибною вечіркою
Рейчел все ще не втрачає надію привернути увагу Джошуа, хоча він і каже їй, що поки не готовий до нових відносин. Нова дівчина Росса Емілі має повернутися до Англії. Щоб зробити останнім вечір незабутнім, він спланував чудову програму. Плани, однак, летять у тар-тарари, коли Рейчел заявляється додому, заявляючи, що приготувала для Емілі прощальну вечірку. Зробила вона це лише для того, щоб залучити до квартири Джошуа, якого планує спокусити.

Тим часом у 16 ​​серії 4 сезони серіалу Друзі, Фібі з жахом розуміє, що дитина змушує її їсти м’ясо. Щоб підтримати подругу, Джоуї вирішує відмовитись від м’ясних продуктів до кінця вагітності. Таким чином, Фібі зможе харчуватися за рахунок тих тварин, які все одно були б з’їдені Джо.

Емілі дуже подобається несподівана вечірка, тоді як Рос відчуває розчарування. Рейчел, яка зазнавала однієї невдачі за іншою в спробах спокусити Джошуа, підбадьорює друга, підштовхуючи його до Емілі. Вона каже, що жодна дівчина не стала б розглядати старі фотографії в компанії друзів, якби по-справжньому не симпатизувала хлопцеві. Зляканий натиском Рейчел Джошуа повертається. Він зізнається, що дівчина йому завжди подобалася і хотів би запросити її на побачення

Друзі 4 сезон 16 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal