Друзі 4 сезон 17 серія дивитись онлайн українською

Друзі 4 сезон 17 серія дивитись онлайн українською

Епізод із безкоштовним порно
Клацаючи пультом, Чендлер та Джоуї натикаються на канал з безкоштовним порно. Після сумного визнання Тригера про те, як він знайшов подібний скарб і переключив канал, після чого все зникло, хлопці вирішують ніколи не чіпати телевізор. Рейчел вважає порно огидним і впевнена, що її новий хлопець Джошуа не дивиться. Чендлер і Джоуї скептично посміхаються.

У 17 серії 4 сезони серіалу Друзі Фібі приголомшують дивовижною новиною. Виявляється, в її животі росте жоден, а цілих три малюки. Незважаючи на початкову радість, дівчина стурбована, чи зможуть Френк та Еліс виростити трьох дітей. Коли вона повідомляє новину майбутнім батькам, Френк вирішує покинути школу, щоб піти працювати, чим сильно засмучує сестру. Фібі намагається знайти можливі способи доходу, але це не так просто.

Двотижневе перебування Емілі в Америці добігає кінця, і вона повертається до Англії. Моніка провокує брата на визнання, проте у відповідь на слова кохання Росса, Емілі відповідає лише «дякую». Тоді Моніка знову бере справу до своїх рук і змушує брата піти за дівчиною до Лондона. Але квартира Емілі порожня, оскільки вона вирішила повернутися в Америку, щоб зізнатися Росу у своїх почуттях.

Друзі 4 сезон 17 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal