Друзі 4 сезон 18 серія дивитись онлайн українською

Друзі 4 сезон 18 серія дивитись онлайн українською

Епізод з новою сукнею Рейчел
Побачення Рейчел та Джошуа йде не надто добре. Незважаючи на вишукані страви, приготовані Монікою, хлопець сильно лякається качки та півня, які по старій пам’яті заходять до колишньої квартири хлопців. Тоді Джошуа пропонує Рейчел вирушити до будинку його батьків, які подорожують Європою. У будинку дівчина швидко перевдягається в спокусливу білизну, в якій її застають господарі будинку, що раптово повернулися. Рейчел доводиться вигадати неймовірну історію про те, що комбінація, що просвічує, — останній писк моди, і щоб запевнити батьків хлопця у своїй брехні, вона йде в такому вигляді в ресторан.

Тим часом Рос починає ревнувати свою дівчину Емілі. У 18 серії 4 сезону серіалу Друзі вона люб’язно погоджується показати Лондон Сьюзен, яка колись забрала у Росса дружину. Чоловік розповідає про свої підозри Керол, яка спочатку відмахується, але, слухаючи його щоразу, мимоволі починає сумніватися. Коли Росс розповідає про всі подруги, ті одноголосно визнають його параноїком. Зрештою саме його безпричинні ревнощі зруйнували їхні стосунки з Рейчел.

Оскільки Фібі вагітна трійнею, Френк та Еліс просять її придумати ім’я для одного з дітей. Довгі роздуми призводять її до непростого вибору між іменами найкращих друзів: Джо та Чендлера.

Друзі 4 сезон 18 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal