Друзі 4 сезон 2 серія дивитись онлайн українською

Друзі 4 сезон 2 серія дивитись онлайн українською

Епізод із кішкою
Чендлер ненавидить «диво-стелаж», який Джоуї змайстрував своїми руками. Терпіння його вичерпується в той момент, коли він зачіпає піджаком край махини і рве рукав. Джоуї не хоче викидати власноруч зроблені меблі, і тоді Чендлер пропонує його продати. Проблема в тому, що ціну Джо призначає надхмарну.

У квартирі Моніки лунає дзвінок. На іншому кінці дроту – Чіп Метьюз, колишній бойфренд Рейчел та шкільна немезида Моніки. Тоді вона була товстою і непривабливою, і подумати не могла, що він зверне на неї увагу. Рейчел і Рос все ще злиться один на одного, і хлопець змушує дівчину подумати, що Чіп дзвонив саме їй. Дізнавшись, що колишній хлопець зібрався на побачення з подругою, Рейчел просить Моніку не ходити, але після душевної розмови відступає.

У 2 серії 4 сезони серіалу Друзі на футляр Фібі з-під гітари забігає кішка. Дівчині здається, що всередині тварини дух її покійної матері, хоча насправді виявляється, що це кіт, що втік, незнайомої дівчинки. Друзі бачать, як сильно дівчина прив’язалася до тварини та бояться сказати правду. Рішучості вистачає лише Росу. Коли Джоуї намагається продати стелаж, потенційний покупець замикає його всередині та виносить усі речі з квартири.

Друзі 4 сезон 2 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.