Друзі 4 сезон 23 серія дивитись онлайн українською

Друзі 4 сезон 23 серія дивитись онлайн українською

Епізод з весіллям Росса, частина 1
Хлопці прощаються з Фібі та Рейчел і їдуть до Лондона. В Англії Джоуї зводить Чендлера з розуму, тому що веде себе немов збожеволілий турист: йде по карті, постійно все знімає і навіть купує безглуздий капелюх. Втративши терпіння, Чендлер залишає друга на самоті. Емілі страшенно нервується перед церемонією, проте все стає лише гіршим, коли хлопці дізнаються, що місце для проведення церемонії вже почали зносити.

Моніка розмовляє з Емілі, переконуючи, що не варто виходити заміж, якщо вона не щаслива. Рос налаштований не надто оптимістично. Він дивиться на весілля з властивим йому раціоналізмом, розуміючи, що їхні батьки вклали багато грошей у майбутнє торжество, а більшість гостей прилетіли з іншого кінця світу. Рос та Емілі сваряться.

Тим часом у 23 серії 4 сезону серіалу Друзі Фібі допомагає Рейчел усвідомити, що вона все ще закохана у Росса. Окрилена почуттям, що знову спалахнуло, Рейчел вистачає валізу і вирішує летіти в Лондон, щоб зірвати весілля. Вагітна Фібі не в змозі її затримати. Рос прикрашає напівзруйновану будівлю гарними вогнями, кажучи Емілі, що вони можуть одружитися будь-коли, тому що люблять один одного. Дівчина цінує зусилля нареченого та погоджується провести церемонію.

Друзі 4 сезон 23 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal