Друзі 4 сезон 6 серія дивитись онлайн українською

Друзі 4 сезон 6 серія дивитись онлайн українською

Епізод з дівчиною-грязнулею
У дівчини Джоуї Кеті незабаром день народження, і таємно закоханий у неї Чендлер підготував дивовижний подарунок — рідко видання її улюбленої книги. Однак друзі побоюються, що такий дорогий знак уваги може виставити Джо в поганому світлі. Тоді Чендлер вирішує допомогти другу з вибором відповідного подарунка, але не може знайти нічого такого, що підходить. Тоді він віддає книгу Джоуї, але Кеті розуміє, хто насправді вибрав презент.

Моніці надходить замовлення на обслуговування похорону, але в неї немає грошей на закупівлю обладнання та продуктів. Фібі позичає їй необхідні кошти, проте з першого замовлення віддати борг не виходить. На наступні поминки вони вирушають разом, де стикаються з вдовою, яка не поспішає оплачувати їхню працю. Але Фібі наполягає на своєму та отримує гроші. Моніка вражена її рішучістю та у 6 серії 4 сезону серіалу Друзі пропонує подрузі працювати разом.

Рос йде на побачення з неймовірною красивою дівчиною Черил. Відносини між ними складаються чудово, поки парочка не потрапляє у квартиру красуні. Рос в жаху, тому що все приміщення покрите сміттям, мотлохом та іншими відходами життєдіяльності. Коли він м’яко пропонує їй провести вечір у нього, дівчина відмовляється посилатися на дивний запах у його квартирі.

Друзі 4 сезон 6 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal