Друзі 4 сезон 8 серія дивитись онлайн українською

Друзі 4 сезон 8 серія дивитись онлайн українською

Епізод із Чендлером біля ящика
Четвертий епізод із Днем Подяки. Незважаючи на передсвяткову метушні, в компанії друзів розлад — Джо все ще сердиться на Чендлера через поцілунок з Кеті, хоча той і намагається вибачитися всіма можливими і неможливими способами. Джоуї навіть вирішує знайти іншу квартиру, що змушує Чендлера вдатися до крайніх заходів. Він дає Джоуї обіцяє, що просидити шість годин у ящику, не промовивши жодного звуку. Таким чином він доведе другу свою відданість.

Уламок льодяника потрапляє Мониці в око, що змушує її поїхати до лікарні. Спершу дівчина відмовляється, боячись, що потрапити на прийом до свого колишнього Річарда, але у реєстратурі пропонують чергового лікаря. У супроводі Рейчел Моніка вирушає до лікарні, де у 8 серії 4 сезону серіалу Друзі зустрічає сина Річарда – Тимоті. Знайшовши хлопця дуже привабливим, вона запрошує його на святкову вечірку. Втім, коли парочка намагається поцілуватися, обидва відчуваються дуже ніяково.

У квартиру приходить Кеті. Так як Чендлер усе ще сидить біля ящика і не може говорити, вона зізнається, що не бажає вставати між двома друзями та їхні стосунки краще припинити. Коли Кеті йде, Джоуї прощає друга і випускає його, дозволяючи наздогнати кохану, що йде.

Друзі 4 сезон 8 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal