Друзі 4 сезон 9 серія дивитись онлайн українською

Друзі 4 сезон 9 серія дивитись онлайн українською

Епізод, де вони йдуть на вечірку!
До міста приїжджає старий друг Росса та Чендлера, який славиться організацією крутих та непередбачуваних вечірок. Хлопці схвильовані та обіцяють Джоуї по-справжньому крутий вечір, проте приїзд головного тусовщика зривається, що змушує їх почуватися спустошеними. Джо підбадьорює друзів, і вони разом вирушають підкорювати місто. Прогулявши весь вечір, вони усвідомлюють, що вже старі для таких божевільних вилазок і воліють спокійніший відпочинок.

Тим часом у 9 серії 4 сезони серіалу Друзі Моніка та Фібі купують мініфургон, на якому збираються обслуговувати заходи. Паралельно Моніка займається написанням критичних нотаток про ресторани. Один із її опусів привертає увагу власника ресторану, який навідується до Моніки додому. Щоб довести правдивість зауважень, Моніка готує йому страву, за що отримує пропозицію про роботу шеф-кухарем. І хоча Фібі засмучена тим фактом, що їм не вдасться попрацювати разом, вона підтримує подругу, яка завжди мріяла керувати рестораном.

Рейчел вирішує пройти співбесіду на більш високу посаду в Блумінгдейлі, однак її нинішній бос Джоана активно саботує інтерв’ю. Пізніше вона зізнається Рейчел, що не хоче втрачати таку співробітницю та обіцяє їй підвищення.

Друзі 4 сезон 9 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal