Друзі 5 сезон 13 серія дивитись онлайн українською

Друзі 5 сезон 13 серія дивитися онлайн

Епізод із новою сумкою Джо
Моніка та Чендлер по черзі роблять один одному масаж. І якщо в нього непогано виходить, масаж від Моніки схожий на середньовічні тортури. Однак Чендлер не каже дівчині правди, яка, втім, виринає досить швидко, коли Моніка намагається зробити масаж Фібі. Дівчина засмучується через те, що Чендлер не сказав їй правди, але йому вдається загладити свою провину.

Джо хоче добре виглядати на прийдешньому прослуховуванні і в 13 серії 5 сезону серіалу Друзі звертається до Рейчел за консультацією з моди. Дівчина підбирає йому кілька непоганих нарядів та одну сумку, яка більше схожа на жіночу. Рейчел умовляє друга забрати її, показуючи каталог, де чоловіки сфотографовані з такими самими аксесуарами. Незважаючи на те, що Чендлер і Росс жартують з нього, Джоуї все одно бере сумку на прослуховування.

Бабуся Фібі вмирає. Організовуючи похорон, Фібі з’ясовує, що її сестра Урсула не прийде, оскільки давно вважала стареньку мертвою. Зате на горизонті несподівано виникає батько дівчат Френк, який не мав уявлення, що їхня мама давно померла. Їхнє сімейне возз’єднання проходить дещо ніяково, хоча Френк і розповідає Фібі цікаву історію про те, як співав їй раніше пісеньки. У наспіваній батьком мелодії Фібі дізнається «драного кота».

Друзі 5 сезон 13 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal