Друзі 5 сезон 15 серія дивитись онлайн українською

Друзі 5 сезон 15 серія дивитись онлайн українською

Епізод із забіякою подругою Джо
Помітивши Чендлер і Моніку через вікно, Росс в сказі вривається в їхню квартиру. Дізнавшись, що вони люблять одне одного, він швидко заспокоюється, хоча тепер роздратований тим, що всі знали про їхні стосунки, але нічого йому не сказали.

Джоуі знайомить друзів з новою подружкою – милою та мініатюрною дівчиною Кейті. Вона здається друзям чарівною, але Джо скаржиться на те, що вона дуже боляче його б’є. Зрозуміло, він відразу стає об’єктом для жартів. Хлопець так страждає, що навіть змушений надягти пару светрів, коли збирається порвати з нею. На допомогу приходить Рейчел, яка, відчувши силу ударів Кейті, штовхає ту по нозі. Через те, що Джоуї не заступається за неї, Кейті його кидає.

Тепер, коли до 15 серії 5 сезону серіалу Друзі все, нарешті, в курсі відносин Чендлера та Моніки, хлопці починають бурхливо обговорювати їхнє можливе майбутнє, що виводить хлопця з рівноваги. Його неможливість прийняти серйозність їхніх стосунків, виводить Моніку із себе. Прагнучи загладити вину, Чендлер робить Моніці пропозицію. Благо розсудлива дівчина відповідає відмовою, помічаючи, що він не готовий вирішувати проблеми у відносинах самостійно. Парочка мириться.

Друзі 5 сезон 15 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal