Друзі 5 сезон 16 серія дивитись онлайн українською

Друзі 5 сезон 16 серія дивитись онлайн українською

Епізод із поліцейським
Джоуї застає Чендлера та Моніку за рішенням кросвордів. Сцена здається йому настільки милою, що тієї ж ночі йому сниться сон про стосунки з Монікою. Він боїться, що закохався в дівчину друга, але розмова з Чендлер розставляє все на свої місця. Виявляється, що Джоуї просто хоче таких самих милих стосунків. Хлопці помічають, що, можливо, між ними все так добре, бо раніше вони були друзями. Тоді Джоуї намагається підкотити до Рейчел, але та м’яко відмовляє хлопцю, пропонуючи потоваришувати з якоюсь іншою жінкою.

Тим часом, у 16 ​​серії 5 сезону серіалу Друзі Фібі знаходить поліцейський значок. Замість того, щоб віднести його до поліцейського відділення, Фібі використовує його, щоб налякати жінку за куріння в недозволеному місці. Пізніше вона натикається на копа на ім’я Гаррі, від якого поспішно втікає. Проте поліцейському вдається її знайти за відбитками пальців. Зачарований екстраординарною поведінкою Фібі він запрошує дівчину побачити.

Рос купує новий диван. Відмовившись від доставки та заручившись підтримкою Рейчел та Чендлера, він збирається занести його до будинку самостійно. На жаль, ні ліфт, ні сходові прольоти для таких габаритних речей не передбачені.

Друзі 5 сезон 16 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal