Друзі 5 сезон 17 серія дивитись онлайн українською

Друзі 5 сезон 17 серія дивитися онлайн

Епізод із випадковим поцілунком
Фібі обговорює з Монікою її нові стосунки з Гаррі. Мимоволі вона зачіпає подругу, питаючи про те, коли у них з Чендлер закінчився пристрасний, цукерково-букетний період. Моніка в серцях відповідає, що іскра між нею та Чендлером сильна як ніколи, і вона втягує бойфренда у змагання «хто більше займається сексом». Спочатку йому це навіть подобається, але пізніше Чендлер зізнається, що нізащо не проміняв те, що в нього є з Монікою зараз на якісь нові враження.

У 17 серії 5 сезону серіалу Друзі у Рейчел важлива співбесіда у компанії Ральфа Лорена. І все йде непогано до моменту, коли роботодавець – містер Зельєцер – не підходить до неї, щоб відчинити двері. Дівчина неправильно тлумачить його жест і випадково цілує чоловіка. Думаючи, що провалилася, вона дивується, коли отримує запрошення на повторну співбесіду. Рейчел починає замислюватися, а чи не вважав чи потенційний роботодавець її доступною, що тягне за собою кілька курйозних ситуацій. Незважаючи на дивну поведінку, Рейчел все одно отримує роботу.

Перемигуючи з Россом, що в’їхав у сусідній будинок, Джоуї помічає в іншому вікні симпатичну дівчину. Порахувавши поверхи та ін.

Друзі 5 сезон 17 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal