Друзі 5 сезон 18 серія дивитись онлайн українською

Друзі 5 сезон 18 серія дивитись онлайн українською

Епізод, де Рейчел палить
Фібі та Моніка вирішують здивувати Рейчел, організувавши їй вечірку з нагоди Дня Народження за місяць до покладеного дня. Однак замість того, щоб працювати разом, Моніка звалює на себе більшу частину обов’язків, залишаючи Фібі верховенство над пластиковими стаканчиками та льодом.

У парку сина Росса Бена зауважує агент з реклами. Він запрошує хлопчика на прослуховування, що викликає заздрість у Джо. Втім, коли Джоуї дізнається, що реклама також потребує актор на роль батька, він також вирішує спробувати удачу на пробах. Тим часом у 18 серії 5 сезону серіалу Друзі Рейчел розпочинає роботу в компанії Ральфа Лорена. У цілому нині йде непогано, крім перерви на куріння. Справа в тому, що щоразу, коли колеги йдуть у курилку, вони повертаються з уже прийнятим рішенням, залишаючи Рейчел за бортом. Щоб взяти участь у обговоренні, Рейчел починає курити.
Тим часом Бен та Джоуї доходять до фінального прослуховування. Загвоздка лише в тому, що вони надто несхожі на батька із сином, через що змушені пробуватися з іншими партнерами. Незважаючи на те, що Джо збирається йти до кінця, він постійно плутає текст. Бен та його напарник набувають ролі. Рейчел приходить додому і дуже здивована підготовленою вечіркою. Особливо з огляду на факт, що День Народження Чендлера ще раніше, ніж у неї.

Друзі 5 сезон 18 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal