Друзі 5 сезон 20 серія дивитись онлайн українською

Друзі 5 сезон 20 серія дивитися онлайн

Колишня дружина Росса Емілі виходить заміж, і хлопці щосили намагаються його відвернути. Моніка вирішує реорганізувати альбом із фотографіями, але Рейчел випадково перемішує всі картки. Вирішивши приготувати коктейлі, вони не знаходять будинки потрібних інгредієнтів і вирушають на пошуки Россу. Там вони випадково прослуховують повідомлення від Емілі, яка сумнівається у правильності свого рішення та просить Росса передзвонити.

Фібі хвалиться перед хлопцями, що їздила з Гаррі на справжній поліцейський рейд. Вони теж хочуть взяти участь у лові злочинців, і того ж вечора в 20 серії 5 сезону серіалу Друзі Гаррі бере їх із собою. Спочатку Росс їде на передньому сидінні, мнячи себе напарником, але невдалий випадок з мигалкою відправляє його до Чендлера і Джоуї назад. Коли вони спостерігають за підозрюваним, Гаррі починає нервувати, а із вихлопної труби автомобіля виривається газ. Бавовна схожа на звук пострілу, і Джо кидається на Росса, ніби хоче захистити. Гаррі хвалить хлопця за самовідданість, а Чендлер вражений вибором друга.

Рос повертається додому, де Рейчел розповідає йому про повідомлення Емілі. Хлопець, який уникнув уявної смерті, спочатку хоче їй передзвонити, але подруга відмовляє його від необачного вчинку. Джоуї зізнається Чендлер, що хотіла захистити не Росса, а дуже смачний сендвіч.

Друзі 5 сезон 20 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal