Друзі 5 сезон 23 серія дивитись онлайн українською

Друзі 5 сезон 23 серія дивитись онлайн українською

Епізод у Вегасі, частина 1
Джоуі розмовляє з Фібі по телефону, але відмовляється брати слухавку, коли з ним хоче поговорити Чендлер. Він все ще зображує образу на друга, хоча насправді той мав рацію. Моніка вирішує зробити молодій людині дивовижний подарунок на річницю – квитки до Вегаса. На думку дівчини, вони не тільки зможуть чудово провести час наодинці, а й відвідають Джо. Почувши пропозицію Моніки, Фібі теж вирішує поїхати, покликавши з собою Рейчел та Росса. Втім, останні збираються виїхати на день пізніше, бо мають працювати.

Коли Фібі, Моніка і Чендлер опиняються в літаку 23 серії 5 сезону серіалу Друзі, хлопець випадково дізнається про те, що його кохана ходила на обід зі своїм колишнім хлопцем Річардом. Моніка намагається переконати його, що зустріч нічого не означала, проте він дотримується іншої думки. Рейчел вирішує походити по дому голою, поки нікого немає, але її помічає Росс, який помилково думає, що дівчина вирішила спокусити його. Пізніше, в літаку, вони продовжують жартувати один з одного, що закінчується намальованими вусами на обличчі Рейчел, які не хочуть змиватися.

У Лас-Вегасі Джоуї змушений зізнатися друзям у невдачі з фільмом. Пізніше він помічає серед круп’я людини з такими ж руками і вирішує заробити на цьому гроші.

Друзі 5 сезон 23 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal