Друзі 5 сезон 7 серія дивитись онлайн українською

Друзі 5 сезон 7 серія дивитись онлайн українською

Епізод, де Рос в’їжджає
Рос опиняється надворі, оскільки кузен Емілі, який збирався здавати йому квартиру, виганяє його. Чендлер і Джоуї пропонують йому пожити у них, але трійці не так легко ділити одну квартиру. Новий сусід виводить хлопців із себе незрозумілими жестами, проханнями про тишу і дратівливим повідомленням на автовідповідачі. Не бажаючи прямо висловлювати невдоволення другові, хлопці вирішують підібрати йому квартиру, але коли вони занадто стараються, переконуючи його переїхати в якусь будку, Росс все розуміє.

У 7 серії 5 сезону серіалу Друзі ресторан Моніки з легкістю проходить перевірку санітарного інспектора Ларрі. По випадковому збігу обставин, Фібі зазирає на роботу до подруги і виявляє симпатію до чоловіка. Дівчина вважає, що сходити з ним на побачення буде чудово, адже він знає найчистіші ресторани. Завітавши до одного закладу, Ларрі знаходить купу порушень і закриває місце. Спочатку Фібі бавить його робота, але, коли він закриває одне улюблене місце дівчини за іншим, вона вирішує перервати спілкування.

Рейчел подобається їхній сусід Денні, хоча хлопець не виявляє особливих знаків уваги. Він запрошує дівчину на вечірку, куди вона заявляється пізніше за інших, щоб набити собі ціну. Денні, втім, не зацікавлений у її компанії та представляє Рейчел одному з друзів.

Друзі 5 сезон 7 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal