Друзі 6 сезон 1 серія дивитись онлайн українською

Друзі 6 сезон 1 серія дивитись онлайн українською

Епізод після Вегаса
Рос і Рейчел прокидаються в одному ліжку з важким похміллям. Події минулої ночі хлопці пам’ятають невиразно. На сніданку Джоуї каже Фібі, що зйомки фільму остаточно скасували і він збирається додому. Вона нагадує другу, що він повинен відігнати її машину назад до Нью-Йорка, і тоді Джоуї пропонує їй поїхати разом, щоб грати в дорожні ігри та базікати протягом усієї подорожі. Чендлер і Моніка жалкують, що минулого вечора вирішили одружитися. Обидва вони розуміють, що поспішили, але бояться зізнатися іншому, побоюючись зачепити почуття.

Тим часом у 1 серії 6 сезону серіалу Друзі Росс та Рейчел спускаються на сніданок. Хлопці вітають їх із весіллям, чому парочка спочатку не вірить, а потім жахається. Компашка лякає Росса третім розлученням, але той заявляє, що їм достатньо лише скасувати шлюб. Він вирішує взяти всі формальні обов’язки він. Пізніше з’ясовується, що хлопцям все-таки доведеться пройти через розлучення, але Росс не хоче стає тричі розлученим. Він бреше подрузі про те, що анулював їхній шлюб.

Після повернення додому Чендлер і Моніка зізнаються один одному, що поспішили з рішенням одружитися, проте хлопець явно готовий зробити крок уперед. Він пропонує Моніці спробувати прожити разом.

Друзі 6 сезон 1 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal