Друзі 6 сезон 3 серія дивитись онлайн українською

Друзі 6 сезон 3 серія дивитись онлайн українською

Епізод, де Росс все заперечує
Рейчел підшукує нову квартиру, питаючи Фібі, чи не можна зупинитися у неї. Проте подруга відмовляє, нагадуючи Рейчел про її сусідку Деніз, про яку хлопці нічого не чули. Джо пропонує їй пожити з ним, хоч і попереджає про «голі четверги». Рейчел відмовляється. Рос все ще не розповів дівчині про те, що вони все ще одружені. Через це він постійно сперечається з Фібі, яка переконана в тому, що він тримає новину в таємниці лише тому, що все ще небайдужий до Рейчел.

Між Монікою та Чендлером також зав’язується неабияка сварка, коли у 3 серії 6 сезону серіалу Друзі вони вирішують, що зробити з кімнатою Рейчел, коли вона поїде. Моніка хоче оформити витончену гостьову кімнату, а Чендлер не проти поставити туди парочку ігрових автоматів. Хлопець поступається, але трохи пізніше суперечка розгорається знову. Чендлер звинувачує дівчину в тому, що вона, як і раніше, вважає квартиру лише своєю, а не спільною. Моніка вирішує піти на маленькі поступки і виділяє Чендлер місце під улюблене крісло.

Рос пропонує Рейчел переїхати до нього, проте шкодує про своє рішення, дізнавшись, що дівчина готова зустрічатися з хлопцями. Він намагається посварити Моніку та Чендлера, щоб Рейчел залишилася у квартирі, але в нього нічого не виходить.

Друзі 6 сезон 3 серія дивитися онлайн

Author: seorevisal