Друзi дивитись онлайн 6 сезон 16 серія

Друзi дивитись онлайн 6 сезон 16 серія

Епізод, в якому все могло бути інакше, частина 2
В альтернативній реальності Моніка та Чендлер відвідують Фібі у шпиталі. Незабаром з’являється Росс із новиною про те, що дівчину звільнили, проте друзі боятися розповідати їй про втрату роботи, побоюючись нового серцевого нападу. Джоуі показує Рейчел свою дорогу, але дуже несмачно обставлену квартиру. Щоб набратися хоробрості для зради, дівчина переборщує з алкоголем, і замість романтичної ночі засинає. На ранок Джо віддає їй обручку, як нагадування про те, що вона не зробила помилки. Повернувшись додому, Рейчел дізнається, що чоловік їй зраджує.

Тим часом у 16 ​​серії 6 сезону серіалу Друзі Моніка та її хлопець Річард разом вечеряють. Дівчина вже готова перейти до десерту, але чоловіка терміново викликають на роботу. Чендлер, що зайшов до подруги, втішає її, і якось непомітно для них обох розмова закінчується інтимом. Спочатку хлопці хочуть зупинитися на одному разі, але швидко розуміють, що не проти повторити.

Секс утрьох закінчується для Росса повним фіаско, коли запрошена дівчина Сьюзен буквально виштовхує його з ліжка. Фібі, яка втекла з лікарні, намагається прорватися на стару роботу, але її виганяють. Наприкінці вона співає пісню перед друзями.

Друзi дивитись онлайн 6 сезон 16 серія

Author: seorevisal