Друзi дивитись онлайн 6 сезон 17 серія

Друзi дивитись онлайн 6 сезон 17 серія

Епізод з «унаги»
Для майбутніх прослуховувань Джоуї необхідно оновити портфоліо. Професійна фотографування коштує недешево, тому він вирішує звернутися до клініки, щоб взяти участь у якихось дослідженнях. На жаль, єдиний експеримент має на увазі наявність двох ідентичних близнюків. Тоді Джо знаходить схожого на нього хлопця і намагається навчити його своїм звичкам, щоб видати брата.

Оскільки Моніці доведеться працювати в День Святого Валентина, вони з Чендлер вирішують обмінятися подарунками раніше. Проблема в тому, що парочка домовилася зробити презенти власноруч. В останній момент Чендлер вихоплює касету із записаними романтичними композиціями, тоді як Моніка дарує пошитого чужими руками кролика. Відчуваючи свою провину, вона погоджується приготувати Чендлер будь-що на кухні і виконати всі його побажання в ліжку.

Тим часом, у 17 серії 6 сезону серіалу Друзі Фібі та Рейчел відвідують заняття з самооборони. Рос вважає, що все це нісенітниця, а єдине варте вчення називає «унаги». Як пояснює хлопець, це відчуття повного творення. Щоб провчити і як слід налякати подруга, він вискакує на них з-за рогу. Дівчина налаштована помститися.

Друзi дивитись онлайн 6 сезон 17 серія

Author: seorevisal