Друзi дивитись онлайн 6 сезон 19 серія

Друзi дивитись онлайн 6 сезон 19 серія

Епізод із холодильником Джо
Холодильник Джоуї зламаний, і він усіма правдами та неправдами намагається витягти з друзів гроші. Одного разу він навіть штовхає Росса на кухонне начиння, хибно звинувачуючи друга в поломці. Щоб їжа не зіпсувалась, Джо з’їдає все, що було всередині. Навіть сумнівні продукти, що там лежали ще з часів проживання в квартирі Чендлера.

Тим часом Рейчел просить друзів підшукати їй відповідного кавалера на майбутній благодійний бал. Її прохання розпочинає справжнє змагання у 19 серії 6 сезону серіалу друзі між Фібі та Монікою з Чендлером. Кожен із них бажає, щоб Рейчел обрала саме його кандидата, тоді як сама вона знайомиться із симпатичним хлопцем. Втім, невгамовні друзі швидко відважують відповідного кавалера, їх варіанти їй теж не підходять, і в результаті Рейчел змушена йти на урочистий вечір на самоті.

Через непорозуміння Рос вважає, що Елізабет запрошує його провести весняні канікули разом. Коли ситуація проясняється, він дізнається, що дівчина їде на весняний відрив із друзями. Рос турбується, що там вона може знайти собі більш підходящого хлопця, і вирішує поїхати на молодіжну тусовку разом із дівчиною.

Друзi дивитись онлайн 6 сезон 19 серія

Author: seorevisal