Серіал Друзі — 10 сезон 11 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 10 сезон 11 серія дивитись онлайн українською

Епізод, де стриптизер плаче
Моніка та Рейчел вирішує влаштувати Фібі елегантний та спокійний дівич-вечір. Сама ж Фібі хоче типову розв’язну вечірку з алкоголем та стриптизерами. Прагнучи догодити подрузі, дівчата дзвонять за першим оголошенням і викликають танцюриста. Їм виявляється низькорослий і не надто привабливий чоловік у віці, якого їдкі коментарі Фібі доводять до сліз. У результаті дівчатам доводиться заспокоювати стриптизера і навіть умовляти станцювати.

Тим часом, в 11 серії 10 сезону серіалу Друзі Джоуї бере участь в інтелектуальному шоу «Піраміда». Проблем у тому, що він не може відповісти правильно на жодне з питань, підводячи свого партнера.

Чендлер та Росс приходять на зустріч випускників коледжу. Безневинний захід розкриває страшні таємниці. Виявляється, Чендлер колись давно цілувався з Рейчел причому саме того вечора, коли Росс вкрав її поцілунок. Вже вдома хлопці з’ясовують, що на тій давній вечірці Росс не міг поцілувати Рейчел, що спить, оскільки Чендлер поклав дівчину на інше ліжко. Біліючи від жаху, Моніка та Рос розуміють, що хлопець тоді поцілував рідну сестру. Більше того, це був перший у житті поцілунок.

Друзi дивитись онлайн 10 сезон 11 серія

Author: seorevisal