Серіал Друзі — 10 сезон 13 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 10 сезон 13 серія дивитись онлайн українською

Епізод, де Джо розмовляє французькою
Батько Рейчел опиняється у лікарні після серцевого нападу. Рос відправляється разом з нею на Лонг-Айленд, щоб відвідати його і провести ніч у будинку дитинства Рейчел. Перелякана дівчина пропонує Россу провести разом ніч, але той мужньо відмовляється, чим уражає Рейчел. Пізніше дівчина заявляє йому, що між ними ніколи нічого не буде закінчено.

Провівши медовий місяць із Майком, Фібі повертається до 13 серії 10 сезону серіалу Друзі. І якраз вчасно. Джоуї прослуховується на роль у п’єсі, де потрібно швидко говорити по-французьки. Дівчина погоджується допомогти другу, але виявляється, що він зовсім ненавчимий. Замість того, щоб повторювати за нею, він вимовляє якусь біліберду, щиро вірячи, що говорить французькою. Він навіть іде на спроби, де його ніхто не розуміє.

Тим часом до Нью-Йорку приїжджає сурогатна мати майбутньої дитини Чендлера та Моніки Еріка. Хлопці вирішують дізнатися кращу дівчину і влаштовують для неї екскурсію по місту. Потім вони ставлять актуальне питання — яким же був батько дитини? Еріка не може відповісти. У неї були стосунки лише з двома хлопцями: красенем-спортсменом та злочинцем, який прибив рідного батька лопатою. Перспектива отримати сина вбивці сильно лякає Чендлера, він навіть не може спати вночі.

Друзi дивитись онлайн 10 сезон 13 серія

Author: seorevisal