Серіал Друзі — 10 сезон 15 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 10 сезон 15 серія дивитись онлайн українською

Епізод, у якому Естель вмирає
Джоуї в жалобі. Двоє його найкращих друзів переїжджають у передмістя, а Рейчел збирається виїхати до Парижа. Фібі дізнається, що агент друга Естель померла. Боячись остаточно зламати йому психіку, Фібі зображує Естель по телефону, але врешті-решт Джоуї дізнається про смерть агента.

Моніка і Чендлер жахаються, коли в 15 серії 10 сезону серіалу Друзі дізнаються про те, що Дженіс з чоловіком хочуть придбати той же будинок. Але куди більше вони лякаються, коли колишня Чендлер різко змінює рішення, роблячи пропозицію по сусідньому особняку. Перспектива прожити життя поряд із Дженіс змушує Чендлера піти на відчайдушний крок. Він бреше Дженіс, що все ще не пережив своїх почуттів до неї, змушуючи дівчину почуватися ніяково. На щастя для Моніки та Чендлера, вона відмовляється від своїх планів.

Тим часом Рос намагається зробити все, що в його силах, щоб змусити Рейчел залишитися. Він навіть приходить до колишнього боса дівчини, вмовляючи його знову запропонувати їй роботу. Начальник не лише погоджується взяти Рейчел назад, а й підвищує зарплату, проте Рейчел все одно налаштована виїхати. Бачачи, як дівчина схвильована роботою у Парижі, він кидає спроби вмовити її залишитися.

Друзi дивитись онлайн 10 сезон 15 серія

Author: seorevisal