Серіал Друзі — 10 сезон 6 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 10 сезон 6 серія дивитись онлайн українською

Епізод із грантом Росса
Рос сподівається отримати великий дослідницький грант, проте падає духом, дізнавшись, що рішення ухвалює колишній хлопець його дівчина Чарлі Бенджамін Хобарт. На співбесіді з останніми трьома кандидатами Бенджамін ставить Росу недоречні питання. Він заявляє, що віддасть Россу грант, але якщо останній відмовиться від Чарлі. Рос знаходить цю пропозицію обурливою, проте Чарлі божевільний вчинок колишнього здається романтичним. У результаті Рос залишається і без гранту, і без дівчини.

Тепер, коли Майк переїхав до Фібі, вона вирішує позбавитися деяких речей. У 6 серії 10 сезону серіалу Друзі вона дарує Моніці жахливу, зроблену своїми руками картину. Та намагається збагрити її Джоуї, але зустрічає опір із боку Рейчел. Коли дівчата сперечаються, кому дістанеться картина, входить Фібі. Вони запевняють її, що кожна з них хоче мати такий прекрасний витвір мистецтва, і тоді Фібі приносить їм ще одну потворну підробку, щоб припинити суперечки.

Джоуї хоче, щоб Чендлер зняв його у новій рекламі. Він навіть приносить другу відеокасету із минулими роботами. Не подивившись плівку, Чендлер каже Джоуї, що начальство забракувало його кандидатуру. Дізнавшись, що друг навіть не дав йому шансу, Джо ображається.

Друзi дивитись онлайн 10 сезон 6 серія

Author: seorevisal