Серіал Друзі — 10 сезон 7 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 10 сезон 7 серія дивитись онлайн українською

Епізод із оглядом квартири
У гості до Чендлера та Моніки має прийти соціальний працівник, щоб визначити, чи підходить їхній будинок для дитини. Співробітником служби виявляється симпатична дівчина Лора, яка знаходить їхній будинок смутно знайомим.

Пізніше вона нагадує, що колись зустрічалася з хлопцем, який живе неподалік. Очевидно, вони сходили на чудове побачення, але так і не передзвонив. Зрозуміло, цим таємничим кавалером виявляється Джоуї. Чендлер і Моніка намагаються приховати їхню дружбу, але Джоуї таки перетинається з дівчиною. Щоб не підвести друзів, він вигадує безглузду історію про те, що був дико закоханий у Лору і дуже засмутився, коли вона йому не зателефонувала.

Тим часом у 7 серії 10 сезону серіалу Друзі Фібі та Майк планують майбутнє весілля. Вирішивши, що не потребують пишної урочистості, вони віддають усі накопичені кошти в дитячий притулок. Трохи пізніше Моніка дарує Фібі свою фату, лякаючись новини про те, що вони відмовилися від церемонії. Примірявши обновку, Фібі розуміє, що хоче велике та пишне весілля. Вона вмовляє Майка піти до притулку та повернути гроші. Рейчел і Рос гуляють з Еммою в парку. Він умовляє похитати дитину на гойдалці, незважаючи на те, що Рейчел їх страшенно боїться через «травму, отриману в дитинстві».

Друзi дивитись онлайн 10 сезон 7 серія

Author: seorevisal