Серіал Друзі — 6 сезон 24 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 6 сезон 24 серія дивитись онлайн українською

Епізод із пропозицією, частина 1
Друзі серйозно запитують Росса, чи бачить він спільне майбутнє з Елізабетом. Вони справедливо вважають, що різниця у віці не дозволить їм збудувати здорові стосунки. Спочатку Росс не погоджується з рештою, але змінюється свою думку, коли застає дівчину під час бою водяними кулями. Рос розлучається зі студенткою, а вона насамкінець кидає в нього кульку з водою.

Рейчел, Фібі та Джоуї вирушають на благодійний аукціон. Поки Фібі насолоджується безкоштовними напоями, Джоуї помилково ставить непомірно велику суму на один з лотів — яхту. Його ставка перемагає, але хлопець не має грошей, щоб сплатити заявлену вартість. Тоді Рейчел намагається врятувати друга, знайшовши іншого покупця, проте її розповіді про відкрите море змушують Джоуї у 24 серії 6 сезону серіалу Друзі залишити яхту собі.

Тим часом, Чендлер усіма правдами і неправдами намагається переконати Моніку в тому, що не готовий до зобов’язань, тоді як сам хоче з нею одружитися. Його ідеальний план руйнує раптову появу Річарда, який не тільки сідає за сусіднім столиком, а й змушує Моніку сумніватися у своїх почуттях до Чендлер. Все стає тільки гіршим, коли Річард заявляє Моніці, що любить її і просить стати його дружиною.

Друзi дивитись онлайн 6 сезон 24 серія

Author: seorevisal