Серіал Друзі — 7 сезон 16 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 7 сезон 16 серія дивитись онлайн українською

Епізод з усією правдою про Лондон
Росса терміново викликають на роботу, і він просить Рейчел посидіти з Беном. Дівчина в жаху, тому що ніколи раніше не залишалася з хлопчиком наодинці, але вибору немає. Спочатку розмова між нею і дитиною не клеїться, але пізніше вона розповідає йому кілька розіграшів, чим приводить Бена в захват. Ось тільки Рос не дуже радий, тому що стає основним об’єктом жартів. Рейчел вирішує поговорити з Беном і попросити припинити розіграші, але робить лише гірше. Тепер через неї хлопчик ще й погано виявляється.

Чендлер та Моніка не можуть знайти священика. У 16 серії 7 сезону серіалу Друзі Джо приймає сан через інтернет для проведення церемонії. Щоб написати гарну мову, він розпитує друзів про те, як між ними почався роман. Чендлер та Моніка розповідають про першу ніч у Лондоні. На жаль для дівчини, Фібі промовляється про те, що насправді Моніка хотіла переспати з Джо, а не Чендлером. Цей факт сильно зачіпає нареченого. Він не бажає, щоб Джоуї був священиком на весіллі і засмучений йде з квартири.

Джоуї знаходить друга у кафе. Він підбадьорює його, кажучи, що між ним і Монікою ніколи не виникло б такого сильного почуття. Польщений Чендлер дозволяє Джо провести весільну церемонію.

Друзi дивитись онлайн 7 сезон 16 серія

Author: seorevisal