Серіал Друзі — 7 сезон 17 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 7 сезон 17 серія дивитись онлайн українською

Епізод з дешевою весільною сукнею
Моніка приміряє чудову весільну сукню. У салоні вона зустрічає жінку на ім’я Меган, яка знаходить Моніку сліпучою. Вони перекидаються парою фраз про те, яку групу запросили на церемонію та яких фотографів обрали. Моніка також розповідає жінці, що сукня в цьому салоні їй не по кишені, і незабаром відбудеться грандіозний розпродаж у Брукліні.

У різний час Росс та Джоуї знайомляться із симпатичною дівчиною Крістен. Обидва вони запрошують її на побачення, не підозрюючи про залицяння іншого. Очі їм у 17 серії 7 сезону серіалу Друзі розкриває Чендлер. Діти вирішують, що дівчина повинна сама вибрати кавалера і навіть встановлюють грошовий ліміт для побачення. Рос відразу перевищує його, замовивши дорогий букет квітів. Дізнавшись про це, Джоуї є на побачення друга, де вони починають лаятися прямо у присутності Крістен.

Тим часом дівчата приїжджають до Брукліна. Меган ледь не виводить з-під носа Моніки бажану сукню, але та відбивається. Пізніше дівчина дізнається, що Меган забронювала групу, яку дуже хотів Чендлер. В обмін на неї вона хоче плаття. Моніка вирішує віддати їй вбрання після того, як Чендлер зізнається, що саме під пісню гурту Swing Kings усвідомив, що хоче провести з Монікою все життя.

Друзi дивитись онлайн 7 сезон 17 серія

Author: seorevisal