Серіал Друзі — 7 сезон 22 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 7 сезон 22 серія дивитись онлайн українською

Епізод із батьком Чендлера
Рейчел дізнається, що є єдиним, кому не дозволено брати Порше Моніки. Виявляється, подруга вважає її неуважним та небезпечним водієм. Рос позичає машину. Йому дозволяється їздити, тому що водить хлопець дуже повільно та акуратно. Рейчел краде у нього ключі і намагається вигнати Порше, але хлопець кидається на скло. Зрештою вони їдуть разом. Коли Рейчел перевищує швидкість, їх зупиняється співробітник поліції. З’ясовується, що дівчина не лише порушила правила, а й не продовжила терміну дії прав. Проте Рейчел фліртує з інспектором та їде безкарною.

Тим часом Моніка вмовляє Чендлера поїхати до Лас-Вегаса, щоб у 22 серії 7 сезону серіалу Друзі зустрітися з його батьком. Вони разом відвідують шоу, де містер Бінг – головна дива. Чендлер розповідає батькові про майбутнє весілля і запрошує приїхати. Розчулений його появою батько погоджується.

Коли Джоуї розмовляє з новим хлопцем Фібі Джейком, то помічає на співрозмовнику жіночу білизну. Він вважає це дивним, а Фібі – сексуальним. На думку дівчини, лише розкуті люди можуть піти на таке. Джоуї вирішує довести, що він якраз такий, і приміряє спідню білизну Рейчел.

Друзi дивитись онлайн 7 сезон 22 серія

Author: seorevisal