Серіал Друзі — 7 сезон 23 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 7 сезон 23 серія дивитись онлайн українською

Епізод із весіллям Моніки та Чендлера, частина 1
Джоуї знімається у великому фільмі про Другу Світову війну. Моніка побоюється, що може пропустити церемонію, але друг заспокоює її запевненнями у тому, що подібного не трапиться. У нього виникають деякі проблеми з партнером зі зйомок, який щоразу плюється, коли бере участь в емоційному діалозі. Рос доводить всіх до кольок у животі заявами про те, що зможе «надерти Чендлеру дупу», якщо той завдасть біль його сестрі.

Моніка визнає Чендлеру у 23 серії 7 сезону серіалу Друзі, що очікувала від нього більшого хвилювання. Він і сам побоювався викинути щось «в стилі Чендлера», але начебто все обійшлося. Чи ні? Почувши повідомлення на автовідповідачі, де Моніка називає їх бінгами, Чендлер психує. На передвесільній вечері він веде себе дивно, а особливо посилює нервозний стан нареченого вигляд його безглуздих батьків. Того ж вечора ніхто не може його знайти, а хлопці виявляють коротку записку, в якій друг просить вибачитися перед Монікою.

Рос вирішує знайти друга і просить Фібі з Рейчел зайняти чимось Моніку. Благо, дівчина так сильно схвильована майбутньою подією, що не помічає їхньої дивної поведінки. Фібі знаходить у ванній кімнаті позитивний тест на вагітність.

Друзi дивитись онлайн 7 сезон 23 серія

Author: seorevisal