Серіал Друзі — 7 сезон 24 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 7 сезон 24 серія дивитись онлайн українською

Епізод із весіллям Моніки та Чендлера, частина 2
Поки Рейчел зі шкіри лізе, щоб відвернути Моніку від зборів, Фібі приєднується до Россу в його безуспішних пошуках Чендлера. На щастя, їм вдається знайти друга в останньому місці, про яке хлопці подумали – на роботі. Чендлер пояснює їм, що втік не тому, що розлюбив Моніку, а тому, що боїться перетворитися на «Бінгів». Рос і Фібі вмовляють його піти на церемонію, помічаючи, що їхня нова сім’я з Монікою буде зовсім іншою.

Усі друзі нарешті збираються у місці проведення весільної церемонії. Бракує лише Джоуї, який у 24 серії 7 сезону серіалу Друзі ніяк не може піти з роботи. Його колега зі зйомок напився до нестями, а режисер відмовляється відпускати персонал, поки запланований матеріал не буде знято. Рос не відступає від Чендлера ні на крок, щоб той знову не втік. Рейчел шукає іншого священика. Тим часом Чендлер чує слова Фібі у тому, що Моніка вагітна. Дивно, але замість того, щоб втекти, він залишається, готовий одружитися сильніше, ніж будь-коли.
В останню мить на церемонію приїжджає Джоуї, одягнений у сценічний костюм військового. Обмінявшись зворушливими клятвами, Моніка та Чендлер стають чоловіком та дружиною.

Друзi дивитись онлайн 7 сезон 24 серія

Author: seorevisal