Серіал Друзі — 7 сезон 8 серія дивитись онлайн українською

Серіал Друзі - 7 сезон 8 серія дивитись онлайн українською

Епізод, у якому з’ясовується, що Чендлер не любить собак
Черговий День Подяки у домі друзів. Дізнавшись, що її помічник Тег розлучився з дівчиною, Рейчел запрошує хлопця на свято. Вона все ще небайдужа до нього і просить у друзів поради, чи варто їй діяти. Найрозумнішим виявляється Джоуї, який радить для початку з’ясувати, чи є у молодої людини почуття до неї.

Фібі все ще живе в кімнаті для гостей у Моніки та Чендлера. У 8 серії 7 сезону серіалу Друзі з’ясовується, що вона тривалий час тримає у квартирі собаку знайомих. Чендлер, який завжди брехав про алергію на тварин, зізнається, що просто не любить собак. Друзі, і навіть Тег, у шоці. Дівчата вирішують відвести собаку до Роса, але Моніка, зачарована твариною, не в змозі залишити його там. Тим часом Рейчел та Тег розмовляють на балконі. Дівчина вже готується розповісти про свої почуття, але тим часом машину Тега викрадають. Через недоречний коментар Джо, Тег дізнається, що Рейчел до нього небайдужа.

Чендлер проводить між друзями змагання, де потрібно назвати всі штати Америки. Рос заявляє, що назве їх усі, або ж не їстиме. Залишившись без вечері, вона згадує назви до ночі, проте навіть є до Чендлера зі списком, де Невада записана двічі.

Друзi дивитись онлайн 7 сезон 8 серія

Author: seorevisal